Şirket Hakkında

CSC Kalite Kontrol ve Endüstriyel İş Gücü Hizmetleri Limited Şirketi olarak; 2012 yılından beri başta otomotiv ve imalat sektörleri olmak üzere Gebze – Kocaeli merkezli olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. ISO 9001:2008 belgemiz, Ford Türkiye C.S.L onaylı ve nitelikli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza hizmet veren bölgenin lider kalite kontrol firmalarından birisi olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Uluslararası vizyona sahip firmamız; kurumsal şirket geleneğinden gelen deneyimli ve dinamik, eğitimli ve farklı uzmanlık alanlarına sahip bir ekip ile birlikte, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer yaratan hizmetler sunma noktasında güçlü temeller ile hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti konusunda kesinlikle taviz vermeden çalışmak ve işimizi uzmanlıkla gerçekleştirmek şirketimizin ve tüm ekibimizin ortak özelliği ve temek prensibidir. Sürekli eğitim ve gelişim ana politikamız olup, müşteri memnuniyeti ve gelişim gibi konularda başarılarımızdan sürekli olarak ilham almaktayız.

Şirket Politikalarımız

01.

Çevre, toplum ve çalışanlarınıza karşı sorumluluklarınızın bilincinde olmanız, sürdürülebilirlik ilkelerine uygun hareket etmeniz ve çevresel etkileri en aza indirmektir.

02.

Müşterileriniz ve ilgili taraflarınızın ihtiyaç ve beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunarak memnuniyetlerini sağlamak, müşteri odaklı bir yaklaşım benimsemek ve müşteri ilişkilerini önemsemek en belirgin politikamızdır.

03.

Müşteri geri bildirimlerini dikkate almak, hızlı yanıtlar vermek ve sürekli olarak müşteri memnuniyetini ölçmek ve iyileştirmek şirketimiz için en önemi değerlerdir.

04.

Politikalarımız ile şirketimizin değerlerini yansıtırken, müşterilerinizin ve ilgili tarafların güvenini ve memnuniyetini kazanarak en uygun ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza özverili bir şekilde devam etmekteyiz.

Copyright © 2023 CSC Kalite Ltd. Tüm hakları saklıdır. Key Design&Art tarafından geliştirilmiştir.